Кошик
14952 відгуків
Доброго дня! Завжди Вам раді!

Переконливе прохання, перед тим, як робити замовлення, ознайомтесь будь-ласка з умовами в розділі "Оплата та доставка" та зверніть увагу, що у нас існує післяплата з передоплатою. Будьте уважні самі до себе та поважайте працю інших.

"Смак 24" Интернет-магазин
Фільтри
Діапазон цін, ₴
Фортеця, %
Об`єм, л
Витримка спиртного напою, років
Наявність
Країна виробник
Тип
Виробник
Контакти
"Смак 24" Интернет-магазинМарина, Наталья
Дніпро, Україна
+380 (95) 554-22-52
Украина
+380 (68) 883-45-94
Украина
+38095 554 22 52
Мапа
+380 (95) 554-22-52
+380 (68) 883-45-94

Коньяк

Коньяк (фр. cognac) — міцний алкогольний напій (різновид бренді), вироблений з певних сортів винограда за особливою технологією.

Основним сортом білого винограда, з якого виробляється коньяк, є треббіано (уньи блан) — повільно дозріває сорт з високою кислотністю, високою врожайністю та стійкістю до хвороб (зокрема, до сірої гнилі і філоксери). Крім уньи блан, у господарствах, в дещо меншій мірі, вирощують і використовують у виробництві коньяку сорти фоль бланш, коломбар і монтілья. Вони дають більш ароматні й багаті смаку спирти, ніж уньи блан, але дуже складні у вирощуванні. Збір урожаю в господарствах зазвичай відбувається в жовтні.

Коньяк – весьма популярный в нашей стране крепкий напиток. Несмотря на непрекращающиеся споры о том, как правильно называть напитки, изготовленные не во французской провинции Шампань, тысячи, а может и миллионы людей, ценят и любят коньяк, за особый вкус и аромат. Наш интернет магазин предлагает вашем вниманию обширную коллекцию коньяков в том понимании этого слова, которое более привычно для нашего пользователя. У нас ви зможете придбати коньяк в Україні за максимально доступною ціною від таких виробників, як Араратський коньячний завод, Старий Кахеті, Baron Otard, Shabo, УКЗ "Тиса" і т. д.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner