
105,78 ₴
100,49 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн
Молочний шоколад TRAPA без лактози — це ніжний шоколад, який тане в роті, залишаючи солодке молочно-шоколадне післясмак і відмінний настрій. Рецептура шоколаду не включає в себе лактозу, тому шоколад можна використовувати в раціоні харчування, де неприпустима лактоза.
Відсутність глютену у складі шоколаду якісно виділяє його серед інших видів шоколаду — ідеально підходить для людей, які дотримуються безглютенової дієти.
Склад: цукор, масло какао, незбиране сухе молоко без лактози, какао-паста, емульгатор (соєвий лецитин) і ароматизатор. Какао: мінімум 34%.
Також у нашому магазині широкий асортимент товарів: БЕЗ ЦУКРУ, БЕЗ ГЛЮТЕНУ, БЕЗ ЛАКТОЗИ, БЕЗ ПАЛЬМОВОЇ ОЛІЇ з якими Ви можете ознайомитись перейшовши в наші розділи:
- БЕЗ ЦУКРУ, шоколад, цукерки, печиво, соки та ін;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trapa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 90 г |
| Тип шоколаду | Молочний |