Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (29.06).
Все супер, швидко, якісно, смачно. Дякую за спілкування з менеджером, приємна дівчина, на своєму місці. Враження позитивні.
Продавець швидко відправив замовлення. Гарне пакування, відмінна якість, дууууууже смачний шоколад 🍫
Дуже добре
Рекомендую