Спочатку замовила,а потім зрозуміла що на вулиці спека😳АЛЕ прийшли шоколадки не талі !!!!👌Дуже дякую за гарне і швидке обслуговування 🙏
Дуже якісна оливкова олія та смачне печиво. Приємна швидка безкоштовна доставка Новою поштою. Товар та продався рекомендую!
Замовляю не першии́ раз.Все дуже добре.Рекомендую продавця.
Чудовий продавец, завжди швидко оброблене замовлення і точність в пакуванні, товари відповідають заявленим якостям і дуже гарна ціна . Швидко відправлять , дуже зручно користуватись через смарт доставку. Обов'язково буду замовляти ще, дякую