160 ₴
152 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн
Багатолітня трав'яниста рослина родини імбирних. Залежно від культивованого сорту, забарвлення різне. Бувають квітки з фіолетово-бурим або жовтим вінчиком, губи світло- або майже чорно-фіолетова з жовтими крапинками. У дикому вигляді не знайдено.
Теплий аромат зі свіжою деревною нотою. Гострий, пекучий смак.
У разі ударів, щоб не було синця, допоможе примочка з імбиром.
Імбир у складі скрабів допомагає очищати та тонізувати шкіру.
Скраб можна приготувати в такий спосіб:
Усі інгредієнти ретельно перемішати.
Скраб нанести на шкіру тіла круговими рухами.
Змити через 7-10 хвилин теплою водою.
У кулінарії імбир переважно додають у солодкі страви — печива, пудинги, торти, кекси, мармелади, желе тощо. Імбир надає тонкий присмак супам — фруктовим, м'ясним, із квасолі та картопляного, а також соусам, дичині, всім різновидам страв із рису. У суміші із сіллю використовуються для збалювання сирів, виробів із м'яса, риби, вареної курки, смаженого м'яса й овочів. Дуже приємний смак імбир надає смаженій свинині, печеній качці та грибам. М'ясо не тільки стає ароматним, але й м'яким.
У світовій кулінарії:
У Південно-східній Азії імбир, крім того, вживають як самостійний продукт: свіжий імбир засмоктують або роблять із нього варення. У Китаї, Індокиті, Бірмі та в Англії популярне також варення чоу-чоу (імбир з апельсиновою шкіркою). В Індії випускають чотири сорти «імбирного борошна», що вирізняється різним відсотковим вмістом імбиру. В Англії та США виробляють легке імбирне пиво. Немислимо без імбиру й тайська кухня, де він і приправа, і овоч, і солодкість.
Для європейської, англійської, голландської та американської кухні характерне використання імбиру в соусах до м'яса, в овочевих і фруктових маринадах, а в азійській кухні імбир широко використовується під час тушкування м'яса та свійської птиці. Водночас імбир не тільки ароматизує м'ясо, але й робить його м'якшим.
Народна медицина:
Корисні властивості імбиру несправжні. Імбир зміцнює пам'ять, допомагає у разі розладів травлення, ударів, радикуліту, кашлю, лікує печінку, статеву систему, шлунок, кишківник, розріджує кров (завдяки мозку краще постачається киснем), знімає головний біль, виводить з організму токсини. Імбирний чай — прекрасний натуральний засіб проти застуди. Паста з меленого імбиру — гарний домашній засіб у разі болів у м'язах і голові. Ефективний у профілактиці раку.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Індія |
Вага | 1 г |
Фасовка | Пакет |