Дуже сподобалось спілкування з продавцем, який швидко зателефонував, уточнивши інформацію і одразу замовлення було відправлене!
Замовляю вже не перший раз. Дуже швидке і якісне обслуговування.
Рекомендую!
Беру не в первый раз, качеством и ценой доволен.
Швидко, якісне пакування.
Кава непогана за свої кошти